Flota System Blog

Odkryj historie z naszych udanych projektów z zakresu monitoringu GPS, alarmów samochodowych, systemów monitoringu wizyjnego i alarmów domowych. Poznaj wyzwania, z jakimi się mierzymy, gdy dostosowujemy rozwiązania do unikalnych potrzeb naszych klientów. Bądź na bieżąco z naszym blogiem i zainspiruj się naszymi sukcesami w dziedzinie bezpieczeństwa. Dołącz do naszej społeczności i poznaj najlepsze praktyki w instalacjach. 

Zabezpieczenie pojazdu prywatnego

Kolejne zabezpieczenie w wykonaniu Flota System. Tym razem pojazd BMW 850i z 2020 roku został wyposażony w GPS FMC 130 4G: więcej o urządzeniu, z analogowym odcięciem rozrusznika oraz cyfrowy immobilizer SEO CANblu: więcej o urządzeniu, działający w oparciu o magistralę CAN. Immobilizer cyfrowo zabezpiecza pojazd poprzez wysyłanie komend bezpośrednio do komputera samochodu, nawet jego podmiana nie pozwoli na odpalenie silnika. Autoryzacja czyli odblokowanie następuje poprzez komunikację Bluetooth z telefonem właściciela pojazdu lub brelokiem.

Sposób działania systemu

W sytuacjach awaryjnych gdy zapomnimy telefonu lub się rozładuje, immobilizer możemy odblokować poprzez wcześniej ustawioną na życzenie klienta kombinację przycisków w samochodzie. Na przykład wciśnięcie w odpowiedniej kolejności: włączenie/wyłączenie ogrzewania tylnej szyby, włączenie/wyłączenie radia, przyciski na kierownicy itd. SEO CANblu jest urządzeniem które bardzo skutecznie chroni przed kradzieżą na walizkę i GAME BOYA: więcej o urządzeniu w materiale. Jego bardzo małe wymiary pozwalają na zamontowanie praktycznie w dowolnym miejscu co uniemożliwia złodziejom jego zlokalizowanie i zdemontowanie.

Ze względu na bezpieczeństwo, w poście nie pokazujemy miejsca montażu. Immobilizer firmy SEO ELEKTRONICS jest również niemożliwy do wykrycia przez złodzieja poprzez skaner gdyż nie emituje żadnych fal elektromagnetycznych, w momencie gdy nie jest połączony poprzez bluetooth z telefonem lub brelokiem.

Dzięki temu właściciele pojazdu mogą cieszyć się spokojem, wiedząc, że ich samochód jest dobrze chroniony.

Udostępnij ten wpis:

Powiązane wpisy