Flota System – trochę o nas

Alarmami i systemami bezpieczeństwa zajmujemy się bardzo długo. Cały rodzinny biznes rozpoczął Tata jeszcze w latach 90-tych – instalował systemy alarmowe w domach i samochodach, naprawiał je i konserwował. Często podpatrywałem go podczas pracy. Nauczył mnie uczciwości, cierpliwości i zaangażowania. Tata do dziś pomaga mi w pracy i często razem jeździmy do klientów.

Zajmujemy się projektowaniem i instalacją kompletnych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo firm i osób prywatnych. Flota System specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych systemów zarządzania flotą pojazdów, monitoringu GPS, systemów ochrony i alarmów. Śledzimy rozwój technologii i dostępne na rynku rozwiązania, aby nasi klienci mieli pewność, że to co od nas dostają, wystarczy na wiele lat – będzie działało bezawaryjnie i spełni wszystkie oczekiwania, nie tylko dziś, ale i w przyszłości. 

Flota System tworzona jest przez ludzi szczerych, pracowitych i prostolinijnych. Nie stosujemy skomplikowanych zapisów umownych z gwiazdkami i małym drukiem. Jasno określamy to co wykonamy i ile to będzie kosztowało – bez dopłat i niespodzianek.

Spotkajmy się.

Piotr Wójcik

Zajmujemy się bezpieczeństwem

Specjaliści z Flota System dbają o Państwa bezpieczeństwo i efektywność Waszych firm. Zajmujemy się systemami monitorowania floty Waszych pojazdów oraz prywatnych samochodów, wiemy jak strzec Waszych domów i samochodów oraz jak zadbać, by do Waszych firm weszły tylko uprawnione osoby.

Nasze rozwiązania są efektywne kosztowe, ale przede wszystkim mają być solidne, tak by służyły Wam wiele lat.

Jeśli coś przestaje działać, tak jak powinno, natychmiast usuwamy awarię, bo przecież chodzi o Wasze bezpieczeństwo.

Wdrażamy systemy monitorowania pojazdów GPS na rzecz firm i osób prywatnych. Nasze systemy zapewniają stały dostęp do informacji na temat stanu samochodu oraz parametrów jazdy kierowcy. W ramach usługi analizujemy potrzeby, wybieramy i projektujemy rozwiązanie, instalujemy system, szkolimy, a także zapewniamy wsparcie powdrożeniowe. Dowiedz się więcej.

Wdrażamy systemy kontroli dostępu na rzecz firm i instytucji. Nasze systemy poprawią bezpieczeństwa, ograniczenie dostępu do pomieszczeń dla wybranych osób, a także kontrolowanie czasu wejść i wyjść. W ramach wdrożenia przeprowadzamy analizę potrzeb, wybieramy i projektujemy rozwiązanie, instalujemy system, szkolimy i zapewniamy pewne wsparcie powdrożeniowe. Dowiedz się więcej.

Budujemy systemy monitorowania wizyjnego dla firm i osób prywatnych. Nasze systemy umożliwiają stały dostęp do informacji na temat dozorowanego obiektu, a także do danych archiwalnych. W ramach wdrożenia analizujemy potrzeby, wybieramy optymalne rozwiązanie, instalujemy system, szkolimy i dajemy wsparcie powdrożeniowe Dowiedz się więcej.

Wdrażam systemy alarmowe na rzecz osób prywatnych, firm i instytucji. Nasze systemy poprawiają bezpieczeństwo oraz umożliwiają obniżenie stawki polisy. W ramach wdrożenia przeprowadzamy analizę potrzeb, wybieramy i projektujemy rozwiązanie, instalujemy system, szkolimy i zapewniamy pewne wsparcie powdrożeniowe. Dowiedz się więcej.

Instalacje w całej Polsce

Realizujemy projekty wchodzące w zakres naszych usług na terenie całej Polski. Jedynie w przypadku najmniejszych instalacji, takich jak alarmy w samochodach osobowych, ograniczamy zasięg naszego działania do Łodzi i okolic. 

Typowe instalacje zamykamy w ciągu kilku dni. Wszyscy klienci mogą liczyć na błyskawiczną pomoc zdalną lub, jeśli zachodzi ku temu potrzeba, na miejscu instalacji.