Flota System Blog

Odkryj historie z naszych udanych projektów z zakresu monitoringu GPS, alarmów samochodowych, systemów monitoringu wizyjnego i alarmów domowych. Poznaj wyzwania, z jakimi się mierzymy, gdy dostosowujemy rozwiązania do unikalnych potrzeb naszych klientów. Bądź na bieżąco z naszym blogiem i zainspiruj się naszymi sukcesami w dziedzinie bezpieczeństwa. Dołącz do naszej społeczności i poznaj najlepsze praktyki w instalacjach. 

Zabezpieczenie nowego Opla Astry i VW Golfa przed kradzieżą

Kolejny zrealizowany projekt zabezpieczenia pojazdów w wykonaniu Flota System. Montaż GPS-a wraz z dodatkowym systemem alarmowym to skuteczne rozwiązanie dla zwiększenia bezpieczeństwa pojazdów.

Wykorzystanie modułu alarmowego, który jest najlepszym dostępnym na polskim rynku, zapewnia szybką reakcję w przypadku wyzwolenia alarmu. W ciągu 2-3 sekund klient otrzymuje powiadomienie na wskazane numery telefonów z informacją o zaistniałej sytuacji. To pozwala na natychmiastową reakcję i podjęcie odpowiednich działań w celu zabezpieczenia pojazdu.

Wyzwolenie alarmu jednocześnie blokuje pojazd co uniemożliwia jego odpalenie do czasu odblokowania go przez użytkownika.

Udostępnij ten wpis:

Powiązane wpisy