Flota System Blog

Odkryj historie z naszych udanych projektów z zakresu monitoringu GPS, alarmów samochodowych, systemów monitoringu wizyjnego i alarmów domowych. Poznaj wyzwania, z jakimi się mierzymy, gdy dostosowujemy rozwiązania do unikalnych potrzeb naszych klientów. Bądź na bieżąco z naszym blogiem i zainspiruj się naszymi sukcesami w dziedzinie bezpieczeństwa. Dołącz do naszej społeczności i poznaj najlepsze praktyki w instalacjach. 

System autoryzacji wózków widłowych w fabryce

W dniu dzisiejszym zrealizowaliśmy zaawansowany projekt przeznaczony dla wózków widłowych marki TCM. W systemie wykorzystano jako główny komponet urządzenie firmy TELTONIKA,

TFT100:

Mały, profesjonalny i wodoodporny lokalizator do elektrycznych wózków widłowych i e-skuterów z wewnętrznymi antenami GNSS/GSM o dużym wzmocnieniu, Bluetooth, wewnętrznym akumulatorem litowo-jonowym o dużej pojemności i zakresem zasilania 10–97 V.

Głównymi założeniami projektu jest:

  • identyfikacja użytkownika maszyny w danym momencie.
  • brak możliwości korzystania z wózka bez autoryzacji kartą.
  • zablokowanie wózka po uderzeniu w inny obiekt w celu weryfikacji uszkodzeń przez kierownika zmiany i odblokowanie go za pomocą karty MASTER po oględzinach i sporządzeniu protokołu.

Każdy pracownik posiada swoją unikalną kartę autoryzacji, dzięki czemu w każdej chwili można sprawdzić kto danego dnia i w jakich godzinach korzystał z wózka.

Projekt ten ma na celu poprawę bezpieczeństwa, kontrolę dostępu oraz monitorowanie wykorzystania wózków widłowych w środowisku pracy. Dzięki niemu można skutecznie zarządzać flotą maszyn, identyfikować ewentualne problemy i zwiększać ogólną efektywność operacyjną.

Udostępnij ten wpis:

Powiązane wpisy